Hakkimizda

BAKIŞ OPTİK & LENS

Firmamız, 1979 yılında Necati Yavaş tarafından Yavaş Optik adıyla kurulmuş olup, Denizli'deki gözlük-optik sektöründe öncü konumunda yer almaktadır. 2005 yılında sermayesini artıran firmamız, ticari hayatına Bakış Optik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesiyle devamlı kendini geliştiren, müşteri memnuniyeti odaklı, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarıyla, son teknoloji ekipmanlarıyla gözlük ve optik sektöründe ön planda olmaya devam etmektedir.

Dünyaca ünlü birçok gözlük, güneş gözlüğü, cam ve lens markasını bünyesinde bulunduran firmamız, kurucusu Necati Yavaş ve oğlu Murat Yavaş sorumluluğunda Denizli'de hizmet vermeye devam etmektedir. Pek çok markanın yüksek kaliteli gözlük ve lenslerini sizlerle en uygun fiyatlarla buluşturan firmamız, gözlük ve lens satışının yanında gözlüklerinizin tamiri konusunda da sizlere yardımcı olmayı hedeflemektedir.
Hakkimizda

HAKKIMIZDA

1979 yılında Denizli’de kurulan firmamızın en önemli amacı sizleri en uygun fiyatlardaki gözlük, lens ve solüsyonlarla buluşturmaktır. Dünyaca ünlü pek çok gözlük markasının son modellerinin yanı sıra; yine bilindik pek çok lens markasını da günlük, aylık, yıllık lens kategorilerinde mağazamızda bulabilirsiniz. Gözlük, lens, solüsyon satışlarının yanı sıra gözlüklerinizin ve çerçevelerinizin tamiriyle ilgili de hizmet sunan firmamız; yine en uygun fiyatlarla sizlerle hizmet vermeye devam edecek.

Denizli gözlük ve optik sektörünün ilk temsilcilerinden birisi olarak ticaret hayatına devam eden Bakış Optik & Lens ailesi olarak; bundan önceki 41 yılda olduğu gibi her türlü gözlük ve lens ihtiyacınızı karşılamaya devam edeceğiz. Gözlük, lens ve optik alanlarında sizlere en uygun hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bizlerden en uygun fiyatlardan gözlük ve lens alışverişinizi yaptıktan sonra da her türlü şikayetinizi, sıkıntınızı giderebilmek için görevimizin başında olacağız.
BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?


Bakış Optik & Lens olarak; birbirinden ünlü markaların gözlük modellerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Başta günlük, aylık ve yıllık olmak üzere pek çok lens modelinin yanı sıra; pek çok solüsyonu da uygun fiyatlarla Denizli’deki mağazamızda bulabilirsiniz.

41 yıldır Denizli’de sizlere hizmet veren firmamız, usta optisyenleri ve son teknoloji ekipmanlarıyla optik tamirinde de alanında uzman konumda yer almaktadır. Özellikle her türlü gözlük ve çerçeve tamirinde gönül rahatlığıyla Bakış Optik’i tercih edebilirsiniz. Optik sektöründeki en uygun fiyatlarla numaralı gözlük, güneş gözlüğü, lens ve solüsyonların yanı sıra; kırılan ve hasar gören gözlüklerinizle de yakından ilgileniyoruz.


Tercih


EKİBİMİZ


Card image


Necati Yavaş

Kurucu

Card image


Murat Yavaş

Optisyen

Card image


İlkay Köktaş

SatışTemsilcisi
ANLAŞMALI MARKALAR


LENSLER VE SOLÜSYONLARKULLANDIĞIMIZ CAM MARKALARICam Markalar
Cam Markalar
Cam Markalar
Cam Markalar
Cam Markalar
Cam Markalar
Cam Markalar
İLETİŞİM


BAKIŞ OPTİK & LENS

+90 258 242 25 62

Oğuzhan Caddesi No:24 D:2

DENİZLİ


ÇALIŞMA SAATLERİ

Haftaiçi: 08:00-19:30

Cumartesi: 08:00-19:30

Pazar: Kapalı


BİZE ULAŞIN

* Bu işaretin olduğu alanları doldurmak zorunludur.


Halkbank
İs Bankasi
Ziraat
SGK